צילום חתונות מקצועי

ולמה כדאי לכם להעסיק צלם מקצועי לחתונה?

 

לא משנה אם אתם מתחתנים בגן הכי מפואר עם כניסה בהנחתה מהליקופטר או יחפים על הדשא של ההורים במושב – אתם רוצים תמונות מהחתונה. בשביל להראות לנכדים, בשביל להזכר ברגעים היפים, בשביל לבדוק מי היה באירוע (למקרה שתשתכרו ולא תזכרו כלום)… כולם רוצים צילומי חתונה, זה ברור. עם זאת, לא לכולם ברור למה צריך דווקא צלם חתונות מקצועי – האם החברה שלכם שמצלמת מדהים לא מספיק טובה לזה? התשובה היא שגם אם החברה היא אלכס ליבק הבאה, היא לא בהכרח תעשה עבודה טובה בצילום חתונה אם אין לה את הנסיון הדרוש. אז אם ככה השאלה היא האם מתאים לכם שהיא תשתפשף עליכם. זה אולי יעלה פחות אבל התוצאה עלולה להיות מצערת.

 

מה מיוחד בצילום חתונות מקצועי?

צלם חתונות מקצועי צריך מיומנויות רבות. קודם כל – צריך כח וסיבולת. חתונה וצילומי הזוג שלפניה אורכים זמן רב של עמידה על הרגליים וסחיבת ציוד כבד. מי שלא מנוסה בכך עלול להיות מופתע ולהתעייף וכך לפספס את החלקים החשובים המרגשים והמצחיקים. שנית, צריך זריזות ותשומת לב, בשביל לתפוס את הזוויות הכי טובות ולוודא שלא מפספסים אף אחד מהאורחים. אתם לא רוצים לגלות בסוף שסבתא של החתן לא מופיעה באף תמונה. שלישית, צריך יכולת לנפות ביעילות את התמונות לאחר האירוע ולהגיש לכם תוצר מוגמר בזמן סביר.

עבודת הצילום ממשיכה עוד הרבה אחרי הארוע

על מנת להספיק ולכסות כמה שיותר, צלם חתונות מצלם כמויות אדירות של תמונות במהלך האירוע. חלק גדול מעבודת הצלם המקצועי הוא מיון הצילומים ועיבוד שלהם לכדי תמונות יפות ומרהיבות שיעשו כבוד לאירוע המדהים שלכם, וכמובן עריכה של צילומי הוידאו. לגבי כמות התמונות, הסרט והפורמט שמתקבל בסוף – צלם חתונות מקצועי יתאם איתכם מראש את כל הפרטים. בדרך כלל יש אפשרות לבחור בין חבילות שונות בדרגות מחיר שונות, לפי צרכי הזוג. 

היתרון בחברת צילום על פני צלם יחיד

לאירוע סטנדרטי בדרך כלל צריך מינימום שלושה אנשי צוות. לכן, במקום לחפש ולתאם עם צלמים אחד אחד, או לסגור עם צלם סולו שמבטיח להביא חבר שיעזור, כדאי לפנות לחברת צילום שבה עובדים רק צלמים מקצועיים. כך אתם מכוסים לגמרי מכל בחינה ויכולים להיות בראש שקט לגבי הצילום, באירוע שעשוי גם ככה להיות מלחיץ. את כל היתרונות האלה, בנוסף לכשרון רב, תוכלו למצוא אצלינו בדיימונדס צילום אירועים.

לפרטים נוספים מלאו טופס זה